CZ EN


Nabízíme firmám i jednotlivcům tvorbu modelů staveb – rodinných domků, obytných domů, firem, kostelů, průmyslových a historických staveb... Tyto modely mohou sloužit jako propagační materiál, jsou originálním reklamním předmětem pro klienty anebo mohou sloužit například jako dárek ke kolaudaci nového domu, novomanželům k jejich společnému bydlení a podobně.

model Jak vzniká papírový model?


Nejprve potřebujeme projekt. Ten si určíme buď sami, anebo zhotovujeme model na zakázku pro naše zákazníky. Ke každému projektu sháníme dokumentaci tak, aby byl model co nejpřesnější. Jedná se o architektonické plány, fotografie, videa, údaje z katastrálních a dalších map a taktéž vlastní měření.
model


Poté začíná samotná tvorba – model zpracováváme v 3D modelovacím programu. Je to podrobná a mravenčí práce, která může dle rozsahu projektu trvat několik týdnů, v případě složitých staveb s okolní krajinou i několik měsíců. Vznikne „bílý“ model.


model

Tento model poté rozložíme do jednotlivých dílů, které vybarvujeme pomocí textur, přidáme chlopně a značení.

modelNásleduje slepení modelu a případně odstranění chyb. Poté model vyfotíme, vytvoříme obálku a návodové kresby a napíšeme návod, případně texty o historii objektu, a vše přeložíme do angličtiny. Nakonec pošleme všechna potřebná data do tiskárny a během několika následujících týdnů je model hotov.


model

Celý proces tvorby může dle náročnosti trvat několik týdnů až měsíců.

Modely můžeme vyrobit a dodat dle Vašich požadavků, například:

  • pouze v elektronické podobě jako soubor formátu .pdf k vytištění
  • vytištěný hotový model s návodem v českém, případně anglickém jazyce
  • formát modelu je A4, podobně jako známé vystřihovánky hradů a zámků
  • lze přidat logo Vaší firmy, libovolný text, přání novomanželům, text propagující Vaši firmu nebo samotnou stavbu atd.
  • barevné provedení (design modelu, pozadí stránek….) dle Vašich firemních barev
  • k budově lze přidat i design okolí – zahrada s altánkem, travnatá plocha s chodníky a lavičkami…
  • měřítko je volitelné dle Vašich požadavků.

Pokud máte zájem o tvorbu modelu, můžete nás kdykoli nezávazně kontaktovat.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informaceQR

FB IS