SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
GDPR (Nařízení EU 2016/679)

Jaké osobní údaje o Vás uchováváme?
Jde o Vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu a pokud jste si u nás objednali, pak ještě poštovní adresu a případně i telefonní číslo a historii Vašich objednávek.

Za jakým účelem uchováváme Vaše osobní informace?
Tyto informace slouží k zasílání informačních e-mailů, komunikaci s Vámi a zasílání Vašich objednávek.

Kdo má přístup k Vašim osobním údajům?
K Vašim údajům má přístup pouze tým firmy Z-art modely – Simona Čechalová a v případě odesílání zásilky vidí přepravce (např. pošta) Vaši adresu na obálce (balíku) – jinak by nebylo možno zásilku doručit. Vaše údaje nejsou předávány žádným dalším osobám ani firmám a jsou řádně zabezpečeny jak v elektronické, tak papírové formě.

Jak dlouho uchováváme Vaše osobní údaje?
Pokud jste si u nás v minulosti objednali, je naší povinností uchovávat Vaše faktury dle daňového zákona (Zákon o účetnictví, č. 563/1991 sb.). Pokud jste si u nás dosud neobjednali, uchováme Vaše údaje po tu dobu, jakou si budete přát.

Co když nechci, abyste uchovávali moje osobní údaje?
Pokud si již nepřejete od nás dostávat žádné informační a reklamní e-maily, stačí v kterémkoli e-mailu zaslaném od nás kliknout v dolní části e-mailu na „ODHLÁSIT.“ Druhou možností je zaslat nám e-mail na adresu info@zartmodely.cz a my Vaše údaje odstraníme z naší databáze. Samozřejmě pokud v budoucnu změníte názor, můžeme Vás do ní opět zařadit.

Co když mám nějaké další dotazy ohledně uchování mých osobních údajů?
Napište nám svůj dotaz na e-mail info@zartmodely.cz a my Vám na něj rádi odpovíme. Případně můžete zatelefonovat na číslo 737 960 171 anebo zaslat dopis na adresu:

Simona Čechalová – Zartmodely
Nad Lipinou 2511
738 01 Frýdek-Místek