CZ EN

Novinky:
Hrad Strečno - 2. vydání Hrad a zámek Frýdlant Kostel Bílá Hrad Valečov Zámek Studénka Kaple na Radhošti 2 Oravský hrad 2 Český Krumlov Čachtický hradmodel

modelJsme malé vydavatelství, zabývající se výrobou a prodejem papírových modelů architektury a techniky. Vyrábíme modely na zakázku a prodáváme námi již vytvořené modely v tištěné a v některých případech i elektronické podobě. Modely jsou tištěny na kvalitní ofsetové tiskárně a papíru o gramáži 160-190 gr. dle typu modelu. Všechny námi prodávané modely jsou skladem – zasíláme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.

Zde můžete vidět některé modely z naší zakázkové tvorby: Reference

Nabízíme firmám i jednotlivcům tvorbu modelů staveb – rodinných domků, obytných domů, firem, kostelů, průmyslových a historických staveb... Tyto modely mohou sloužit jako propagační materiál, jsou originálním reklamním předmětem pro klienty anebo mohou sloužit například jako dárek ke kolaudaci nového domu, novomanželům k jejich společnému bydlení a podobně.

Modely můžeme vyrobit a dodat dle Vašich požadavků, například:

  • pouze v elektronické podobě jako soubor formátu .pdf k vytištění
  • Vytištěný hotový model s návodem v českém, případně anglickém jazyce
  • formát modelu je A4, podobně jako známé vystřihovánky hradů a zámků
  • lze přidat logo Vaší firmy, libovolný text, přání novomanželům, text propagující Vaši firmu nebo samotnou stavbu atd.
  • barevné provedení (design modelu, pozadí stránek….) dle Vašich firemních barev
  • k budově lze přidat i design okolí – zahrada s altánkem, travnatá plocha s chodníky a lavičkami…

Pokud máte zájem o tvorbu modelu, můžete nás kdykoli nezávazně kontaktovat.

model Jak probíhá tvorba modelu?


Začíná se – jako všude jinde – u projektu. Budeme potřebovat v ideálním případě architektonický plán budovy, ale vystačíme si i s podrobnou fotodokumentací. Tu můžeme zajistit sami, anebo použijeme Vámi zhotovené fotografie.
model


Poté začíná samotná tvorba – model zpracováváme v 3D modelovacím programu. Je to podrobná a mravenčí práce, která může dle rozsahu projektu trvat několik týdnů, v případě složitých staveb s okolní krajinou dva až tři měsíce.
model

Po důkladném 3D zpracování se tento model rozkládá na jednotlivé díly a ty se vybarvují a značí.

modelNásleduje slepení modelu „nanečisto“ a odstranění případných chyb.


model

V poslední fázi k modelu přidáme návod, obálku a další detaily podle Vašich požadavků, případně zajistíme tisk ve Vámi požadovaném množství.

Měřítko je volitelné dle Vašich požadavků.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informaceQR

FB TW GG